Moskitiery ramkowe, czyli jakie?

moskitiery ramkowe

Dobrze zaaranżowane pomieszczenie jest połączeniem wielu różnych elementów. Zdarza się, że niektóre ważne detale nie są widoczne na pierwszy rzut oka. Szybko jednak odczujemy ich brak w czasie codziennego funkcjonowania. Dobrym tego przykładem są moskitiery, w tym moskitiery ramkowe. Czym się one charakteryzują? I jakie są ich zalety? Temat ten omawiamy w naszym artykule.

Czym charakteryzują się moskitiery ramkowe?

Moskitiery ramkowe to nowoczesne propozycje, które są mocowane do okna przy użyciu zaczepów obrotowych. Dzięki indywidualnie wykonywanej ramce, która jest doskonale wyprofilowana, moskitiery świetnie przylegają do ramy okiennej. To sprawia, że chronią przed owadami. Co ważne moskitiery ramkowe mogą zostać zamontowane zarówno w oknach, jak i w drzwiach – konieczne jest wykorzystanie zawiasów samozamykających lub stałych.

Dostępne w naszej ofercie moskitiery ramkowe są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych. Oferowane barwy to biel, antracyt, brąz, ciemny brąz, złoty dąb, orzech, mahoń, czy winchester. Siatki dostępne są w kolorze szarym i czarnym.

Moskitiery ramkowe – jakie są zalety?

Jakie są główne zalety moskitier ramkowych? Oto najważniejsze elementy:

  • skutecznie zabezpieczają okna przed insektami, zanieczyszczeniami i pyłkami, które są obecne na zewnątrz,
  • ich montaż jest prosty, szybki i bezinwazyjny,
  • są świetnym zamiennikiem dla różnego typu sprayów, które są nieekologiczne i nie służą naszemu zdrowiu,
  • można je wymontowywać na okres jesienno-zimowy – możliwa jest więc ich wygodna konserwacja,
  • są dostępne w szerokiej liczbie kolorów, dzięki czemu możemy wybrać rozwiązanie dopasowane do naszych gustów i stworzonej aranżacji.

Jeśli więc chcesz skorzystać z zalet, jakie dają moskitiery ramkowe, zachęcamy Cię do sprawdzenia naszej oferty.

Zmieniamy klimat twojego otoczenia